Prázdniny a dovolenka „ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV“

Prázdniny a dovolenka „ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV“

Babské jazdy

Určite každá z nás to pozná, ako nás bežný život mele a nie je čas na úplné základné stretnutia s priateľkami a pritom úprimne si povedzme, že každá má niekedy potrebu sa stretnúť IBA s kamarátkami za účelom rozprávania sa a rozprávania sa. Je milión tém a situácií, ktoré v bežnom dni, týždni, mesiaci nie je možne spolu prebrať a vyrozprávať sa so svojimi potrebami. Práve preto sme tu pre Vás s „babskou jazdou“ .

Program môže byť rôzny podľa potrieb skupinky - wellness, nákupy, ležanie na pláži, diskotéka... proste čokoľvek čo Vám spraví dobre a načerpáte silu.

Osvedčené termíny máme mimo hlavú sezónu, kedy je ešte všade väčší pokoj a počasie je ideálne na rôzne aktivity.

Cyklistické pobyty

Malorka je jedna z top cyklistických destinácii v Európe, dokonca aj náš Peter Sagan chodí na sústredenia na Malorku. Nájdete tu aj profi cyklistov, ale rovnako je tento terén a krajina vhodná pre rekreačných cyklistov vrátane seniorov. Od marca do júna a potom na jeseň sú cesty na Malorke posiate cyklististami rôznych vekových kategórii.

Sme tu pre Vás s ponukou cyklo zájazdov, kde Vám pomôžeme aj so zapožičaním bicykla a cyklistickej výbavy, s odporúčaním vhodných cyklotrás, prípadne cyklosprievodcu.

Golfové pobyty

Malorka je ideálna destinácia na golfové pobyty s množstvom ihrísk na vysokej úrovni. Ostrov patrí medzi vyhľadávané golfové destinácie, hlavná sezóna je na jar a na jeseň, keď nie je veľmi teplo. Nachádza sa tu 23 golfových ihrísk, najviac ich je na juhozápade ostrova, v okolí hlavného mesta.

Ihriská sú v podstate po celom pobreží, pri každom väčšom stredisku. Najkratšie ihrisko v Pollense má 2,5 kilometra, najdlhšie majú vyše 6 kilometrov.

Na špeciálnych webstránkach venovaných golfu na Malorke sú informácie o náročnosti ihrísk, vzdialenosti od jednotlivých stredísk či o golfových školách. www.golfinmallorca.com

Joga pobyty

Informácie o aktuálnom yogovom pobyte nájdete tu: www.holamallorca.net/jarna-yoga

Turistické pobyty

Keď si niekto predstaví Malorku, napadne ho dovolenka pri mori, ale málo kto by si pomyslel, že je to aj super destinácia na ľahkú turistiku tzv. walking, ktorý je na ostrove veľmi obľúbený. A tí, ktorí nie sú veľkí obľúbenci bicyklov, spoznávajú krásy ostrova práve na pešo.

Malorka poskytuje množstvo turistických chodníkov, nie veľmi náročných, pričom sa Vám naskytne pohľad na romantické pláže s palmami, úrodný kraj pomarančovníkov a citrónovníkov, neuveriteľné polia mandľovníkov, figovníkov. Sierra Tramuntana je dostatočne členitá na turistické chodníky a vynorí sa Vám pohľad na borovicové lesy, ktoré skrývaju stredoveké kláštory a iné prekrásne stavby.

V rámci športového vyžitia Vám vieme zabezpečiť aj iné športové aktivity ako napr. :

  • horolezectvo so sprievodcom
  • parašutizmus a paragliding
  • surfovanie
  • jazda na kajaku
  • jachting
  • tenis

Teambuildingy

Ak hľadáte ideálne miesto na firemný teambuilding, mohol by to byť práve pobyt na Malorke. Vzhľadom na množstvo aktivít sa dá teambuiling doslova ušiť na mieru. 

Vínne cesty a návštevy miestnych vinárstiev

 

Seniorské pobyty

Dovolenky pre seniorov, to už dávno nie sú len kúpeľné pobyty, prípadne odpočívanie a sledovanie televízie v pokojných hotelových rezortoch. Seniori chcú nielen aktívne žiť, ale tiež aktívne odpočívať a udržiavať sa tak vo fyzickej i duševnej kondícii.
Malorka je ideálne miesto pre seniorskú dovolenku a to najmä mimo hlavnej turistickej sezóny. Otsorv láka seniorov príjemným počasím počas celého roka, nádhernou prírodou, krásnymi starými mestečkami a usadlosťami, a rôznymi možnosťami aktivít.

 

Romantické pobyty: svadba, výročie svadby, zásnuby

Svadba

Svadobné obrady majú v súčasnej dobe veľa podôb. Záleží predovšetkým na snúbencoch, či dávajú prednosť tradíciám, alebo sa priklonia k neočakávaným zážitkom. Svoje ÁNO si môžete povedať pod hladinou mora, alebo ho vysloviť pri zoskoku padákom. Alebo dáte prednosť romantike na pláži pri západe slnka? Malorka je na to ako stvorená.

Svadobná cesta

Medové týždne majú pre čerstvých novomanželov hlboký význam a bývajú obdobím, na ktoré potom s láskou spomínajú celý život. Svadba znamená začiatok vášho spoločného spolužitia a my vám s radosťou doprajeme ten najlepší vstup do života v manželstve.

Každá dvojica je originálna a líši sa v požiadavkách na medové týždne, ich termín, dĺžku pobytu, program alebo kvalitu služieb. Samozrejme, tieto priania rešpektujeme, a individuálne sa snažíme každému páru poradiť a pomôcť prežiť svadobnú cestu v pokoji a dokonalom súlade.

Výročie svadby

Pripomeňte si svoj deň D a všetky dôvody, prečo ste sa rozhodli vstúpiť do manželstva. Nastal čas návratu k najkrásnejším spomienkam vášho doterajšieho vzťahu. A viete, kde sa vám bude najlepšie spomínať? Predsa v raji, kde budete len vy dvaja.

 

Jazykové pobyty

Jazykové kurzy na Malorke sú veľmi populárne, ostrov ponúka krásne počasie takmer po celý rok a zároveň ponúka široké spektrum možností vyžitia sa po mimo školy. Je na Vás, akú dlhú formu pobytu si vyberiete. 

Ponúkame Vám školu, ktorá je veľmi kreatívna a inovatívna a zabezpečuje Vám Vami zvolený počet hodín v kurze, ale zároveň vám ponúka aktivity zábavné a dobrodružné po vyučovacích hodinách.

V rámci jazykového pobytu vám vieme zabezpečiť:

  • výučbu v anglickom, nemeckom a španielskom jazyku
  • jazykové pobyty podľa typu potreby či už na štúdium, prácu, biznis alebo len ako ďalšiu zručnosť
  • výučba individuálna alebo v malých skupinách
  • zahraničných lektorov, bohatý vedľajší program

Zabezpečíme nielen jazykový kurz, ale tiež ubytovanie na celú dobu pobytu, v blízkosti jazykovej školy.

Babská jazda

Cesty vo vnútrozemí

Golfovové ihriská na Malorke

Romantické pobyty: svadba, výročie svadby, zásnuby

Nádherné zákutia Malorky