Domy na Costa de la Calma

Pokojné domy hneď pri pláži

Prenájom celého domu je vhodný pre tých, ktorí si chcú aj na dovolenke užiť absolútnu voľnosť a pokoj, aký im môže poskytnúť len pobyt „vo vlastnom“. Takýto spôsob prežitia dovolenky je vhodný najmä pre rodiny s deťmi. Do domu si môžete priviesť aj vášho psíka.

Rezidenčný komplex Valle Dorado sa nachádza priamo na pobreží v lokalite Costa de la Calma na juhozápade ostrova Malorka. Costa de la Calma, teda Pobrežie pokoja, je tiché zelené miesto s pieskovou a kamenistou plážou a s tenisovým klubom. Krištáľovo čisté more je ako stvorené na kúpanie a šnorchlovanie. Nachádza sa iba 20 minút cesty autom od letiska, 15 minút od centra Palmy a 10 minút od prístavu Puerto Portals, ktoré je obľúbeným letoviskom španielskej smotánky, cez leto sa tu zdržiavajú aj členovia kráľovskej rodiny, ktorí zvyknú tráviť svoje letné prázdniny v paláci Marivent v hlavnom meste ostrova. 

Domy sa nachádzajú priamo pri pláži Cala Blanca. Z urbanizácie je východ priamo na pláž, a to buď na pláž kamenistú, kde sa nachádza aj bar, z ktorého je najkrajší výhľad na zapadajúce slnko alebo na malú pieskovú pláž vhodnú pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorým viac vyhovuje mierny vstup do mora.

Mám záujem o ponuku

Cenová ponuka je nezáväzná. Zaručujeme vám lepšie ceny, osobný servis po celú dobu pobytu a zabezpečenie všetkých ostatných služieb.

Kapacita: 
12-16
Vzdialenosť od mora: 
100 m
Vzdialenosť od prístavu: 
18 km
Vzdialenosť od letiska: 
22 km
klimatizácia
bazén
psy povolené
deti povolené

4-izbový dom s tromi spálňami, dvomi kompletnými kúpeľňami s toaletou, vhodný pre 6 až 8 osôb.

Dom je naďalej vybavený obývacou izbou, jednou samostatnou toaletou a má veľkú kompletne vybavenú kuchyňu.

Domček má záhradu, ktorá je priamo pri bazéne, čo využijú najmä rodičia s väčšími deťmi, ktoré tak majú postarané o zábavu po celý čas, čo sa rodina nachádza v dome.

Veľký 4-izbový dom s tromi spálňami, s tromi kompletnými kúpeľňami s toaletou, s jednou samostatnou toaletou, obývacou izbou a kompletne vybavenou kuchyňou.

Tento veľký dom sa nachádza v druhej línii od bazéna, má niekoľko terás a predzáhradku, z každej z nich je prekrásny výhľad na more.

Ceny od 2200 € na týždeň 

Dom číslo 3
Dom číslo 33
Pláž