Finca Son Brondo

Starobylé sídlo na farme

Finca Son Brondo je prekrásne vidiecke sídlo šľachtického rodu Alemany Flor zo 17. storočia. Nachádza sa v malebnom údolí, len 2 km od mesta Valldemossa a 25 km od letiska Palma de Mallorca.

Na farme patriacej k statku Son Brondo sa stále vykonáva poľnohospodárska činnosť typická pre vidiecku časť ostrova Malorka. Vyrábajú sa tu domáce lekváre, pestujú a spracovávajú sa olivy, ktoré si môžete vychutnať tak, ako sa odjakživa pripravovali, v soli, bez použitia chémie. V bylinkovej záhrade sa pestuje fenikel a iné bylinky. Hostia sa môžu vydať na zaujímavé výlety po celej farme (117 ha), prezrieť si starobylé vápenné pece, rozjímať v prírode v oblasti Serra Tramuntana a užívať si súkromie, ktoré farma ponúka.

Hostia sa ďalej môžu radovať z prekrásnej záhrady obklopenej vysokými lipami, vychutnávať si súkromie pri bazéne. Pod palmami a rozkvitnutými mandľovníkmi sa prechádza majestátny páv, deti budú nadšené z milučkých huňatých oslíkov, z bylinkovej a kvetinovej záhradky vás ovanú tie najkrajšie vône, aké vidiek na Malorke ponúka. 

Mám záujem o ponuku

Cenová ponuka je nezáväzná. Zaručujeme vám lepšie ceny, osobný servis po celú dobu pobytu a zabezpečenie všetkých ostatných služieb.

Vzdialenosť od mora: 
22 km
Vzdialenosť od prístavu: 
20 km
Vzdialenosť od letiska: 
28 km
raňajky
parkovanie
klimatizácia
bazén
wifi
psy povolené
deti povolené

Finca Son Brondo má 4 spálne s kúpeľnou, minibar, wifi, fén, trezor na izbe a v každej izbe je kúrenie.

Finca má dve krásne rustikálne kuchyne, ktoré je možné prenajať, ak majú hostia záujem o prípravu vlastných jedál.

Hostia majú k dispozícii aj súkromnú kaplnku.

Pobyt psíkov je povolený na zodpovednosť majiteľa psa, ak je psík dostatočne naučený na čistotu a poriadok.

V prípade záujmu je možné prenajať celý statok, závisí len od dohody s majiteľmi. 

V cene sú zahrnuté raňajky podávané formou švédskych stolov, pričom obsahujú domáce produkty priamo z farmy (marmelády, syry...)

Na obedy a večere vám odporúčame navštíviť reštaurácie Restaurant de Canet a Restaurant Es Port de Valldemossa, ktoré ponúkajú denné menu pripravené z čerstvých surovín a podávajú typické malorské jedlá. 

Pláže

Zo Son Brondo je možné vydať sa na ktorúkoľvek z viac ako dvesto malorských pláží, kde je možné užiť si dovolenku ako sa patrí. 65 pláží je zachovaných v prírodnom stave, k niektorým sa dostanete len pešo alebo loďou po mori.

Športové aktivity

Golf Son Termens, je len 5 minút jazdy autom

Horolezectvo, turistika

Jazdenie na koni

Vodné športy

Cyklistika

 

Kultúrne podujatia a aktivity sú v oblasti Valldemossy celoročne, v okolí sa nachádza množstvo historických pamiatok a v jednotlivých mestečkách sa pravidelne konajú remeselné trhy. Takisto môžete navštíviť vínne pivničky, pekárničky, koncerty v kartúze vo Valdemosse a mnoho iných atraktívnych miest.

od 155 EUR na noc , možnosť prenajať dom od 900 EUR na noc 

Ubytovanie
Apartmány / Izby
Aktivity